Warsztaty w ramach akcji społecznej JOHNSON'S® BEDTIME

Drukuj

Warsztaty w ramach akcji społecznej JOHNSON'S poświęconej roli snu w rozwoju dziecka

8 marcu 2017 roku rozpoczęła się akcja społeczna JOHNSON'S® poświęcona roli snu w rozwoju dziecka, w ramach której w 7 polskich miastach odbędzie się 14 autorskich warsztatów mających na celu edukację w zakresie pielęgnacji i znaczenia snu niemowlaków. Akcja skierowana jest do położnych, pielęgniarek, studentów kierunków medycznych, a także rodziców. Pierwsze warsztaty odbyły się w Warszawie, kolejne zaplanowano w Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu.

 

Podczas warsztatów Raz, dwa, trzy... Maluch śpi. O roli snu w rozwoju dziecka fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski opowie o związkach, jakie sen ma z higieną oraz technikami usypiania i żywienia, wieloletnia ekspertka marki JOHNSON'S® Agnieszka Machnio przedstawi fakty i obali mity dotyczące pielęgnacji snu, a psycholog Marta Żysko-Pałuba zaprezentuje psychologiczne sposoby, dzięki którym nie tylko maluchy, ale także opiekunowie będą dobrze spali.

Warsztaty skierowane dla środowiska medycznego i studentów rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają do godziny 12:30. Udział w wydarzeniu potwierdzi certyfikat.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej szczegółów i informacje na stronie http://akcje.babyonline.pl/johnsons/warsztaty/zapisy

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa.